Power banky Nabima.sk

UltraSlim_power_banka
UltraSlim_power_banka12500mAh+Credit+Card+Power+Bank+-+(4)UltraSlim_power_banka2UltraSlim_power_banka3UltraSlim_power_banka4UltraSlim_power_banka5UltraSlim_power_banka6UltraSlim_power_banka7UltraSlim_power_banka8UltraSlim_power_bankaUltraSlim_power_banka9UltraSlim_power_banka10UltraSlim_power_banka11UltraSlim_power_banka12UltraSlim_power_banka13UltraSlim_power_banka14UltraSlim_power_banka15UltraSlim_power_banka15UltraSlim_power_banka17UltraSlim_power_banka18UltraSlim_power_banka19UltraSlim_power_banka9UltraSlim_power_banka21UltraSlim_power_banka22UltraSlim_power_banka23UltraSlim_power_banka2

Power banka UltraSlim 2.500 mAh

16.00 € 7.90 €

Revolučná power banka, ktorú budete mať, vďaka svojim rozmerom, stále pri sebe.
Moderný dizajn, minimalistické rozmery a vyhovujúca kapacita k okamžitému nabitiu v prípade núdze sú najväčšie prednosti tejto power banky.

Jedná sa o novinku na slovenskom trhu. UltraSlim si získala veľké uznanie a obľubu po celej Európe a Severnej Amerike.
Stačí ju mať v peňaženke a nemusíte sa obávať, že ostanete bez energie. Vďaka integrovanému napájaciemu káblu sa nemusíte obávať, že by ste si zabudli kábel k vašej power banke.

Balenie obsahuje power banku UltraSlim s kapacitou 2.500 mAh ( vystačí na plné nabitie väčšiny smartfónov ) a integrovaný microUSB kábel.

 

92 na sklade

Katalógové číslo: 310 Kategórie:

Popis

Najtenšia power banka na svete. Vďaka svojim malým rozmerom je ideálna na nosenie v peňaženke alebo kabelke, pre prípad, že by sa vám mobil vybil v tú najnevhodnejšiu situáciu. UltraSlim vydrží vyše 60 dní v stave, v akom ste ho nabili, takže sa nemusíte obávať, že časom sa sama vybije, ako je tomu u niektorých batérií.
Power banka je dodávaná aj s integrovaným napájacím káblom microUSB, preto nemusíte nosiť zbytočné káble stále so sebou. Stačí vložiť do notebooku alebo klasickej nabíjačky na telefón a power banka sa sama nabije.
Dodávame aj s redukciou pre iPhone 5 a 6.

Power banka UltraSlim 2.500 mAh

Kapacita: 2.500 mAh
Farba: Biela
Rozmery: 96 x 62 x 6,6 mm
Váha: 66 gr.
Input: 5V/1A;
Output: DC 5V/1A;
Nabíjací čas: 3-4 hodiny


Power banky Nabima.sk - nabite sa kedykoľvek a kdekoľvek.
S power bankou máte pri sebe stále záložný zdroj energie pre Váš telefón, fotoaparát alebo GPS.
Už nikdy sa nestane, aby ste boli vybitý v situáciách, ktoré si to najmenej žiadajú. K dispozícii na eshope Nabima.sk máte viaceré typy power baniek, rôzne kapacity, pre rôzne situácie, či už ste v prírode, na dovolenke alebo idete do mesta.
Táto technologická novinka si získava čoraz viac priaznivcov. Vývoj mobilov napreduje veľkými krokmi ale kapacity batérii a ich efektivita je stále technologickým problémom. Vyhnite sa situácii, keď budete mobil skutočne potrebovať a budete ho mať vybitý.
Power banka je malá, spratná pomôcka, ktorú využívajú milióny ľudí na celom svete.
Objavte aj vy silu Power banky a nabite si váš telefón kedykoľvek a kdekoľvek.

Naše power banky sú vždy pred posielaním testované, ponúkame výmenu kus za kus v prípade reklamácie a exportujeme do 24 hodín. Za dva roky fungovania eshopu sme vybavili stovky spokojných klientov. Sme prvý eshop na Slovensku, ktorý power banky začal predávať a preto si môžete byť istý, že o power bankách vieme všetko. Skúsenosti, ktoré sme nadobudli chceme v blízkej budúcnosti pretaviť do prvého čisto slovenského produktu, špeciálne pripraveného pre slovenského klienta.
Pre firmy ponúkame možnosť potlačiť si power banky s logom spoločnosti. Viac ako 50 klientov využilo už túto možnosť, pridajte sa k spokojným zákazníkom.

Na jar 2016 pripravujeme viaceré novinky - nové power banky, posielanie kuriérom, osobný odber, darček ku každej objednávke či zľavy.

 

Počet výsledkov na zobrazenie 7